Pakeliui su klasika. Vladimiras Prudnikovas: turi dainuoti taip, tarsi priėmime pas karalių

Pakeliui su klasika

2021.10.12 16:05

Pakeliui su klasika. Vladimiras Prudnikovas: turi dainuoti taip, tarsi priėmime pas karalių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Belgrade prasidėjo Tarptautinė kompozitorių tribūna, kurioje ir lietuvių autorių naujausia kūryba. Apie šio forumo tikslus – Rasa Murauskaitė.iš Serbijos sostinės.

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia į pirmojo Tarptautinio Šv. Kristoforo kompozitorių konkurso laureatų koncertą. Vilniaus Rotušėje skambės geriausieji kūriniai, kuriuos atrinko komisija. Ką parodė šis pirmasis konkursas?

Jau greitai praeivius Kauno Laisvės alėjoje, prie kino centro „Romuva“ pasitiks nauja skulptūra, skirta pirmojo lietuviško vaidybinio filmo „Onytė ir Jonelis“ 90-mečiui paminėti. Apie šį sumanymą iš Kauno pasakoja Kotryna Lingienė.

Tradicinis antradienio žvilgsnis į kino muziką – Ieva Buinevičiūtė pasakoja apie neįprastą moters įvaizdį Kventino Tarantino filme „Džeki Braun“, kuriame naudojamos primirštos senos geros dainos.

Charizmatiškas bosas, puiki sceninė įtaiga, šypsena veide kasdienybėje – tai ir dar daugiau galima pasakyti apie mūsų scenos maestro Vladimirą Prudnikovą. Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, sukūręs daugybę įsimintinų vaidmenų, buvęs ir kultūros ministru, LMTA prof. – laidos rubrikos „Be kaukių“ svečias.

Ved. Gabija Narušytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.