Mūza ant peties. Šimtmečio balsas – Luciano Pavarotti

Mūza ant peties

2021.10.12 15:05

Mūza ant peties. Šimtmečio balsas – Luciano Pavarotti

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Iš pirmo žvilgsnio gali susidaryti įspūdis, kad jis buvo gana lengvabūdiškas, mėgstantis spaghetti, dainuojantis operas… Bet iš tikrųjų jis labai puikiai išmanė dainavimo meną – klausantis jo, girdi dainininką, dainuojantį be pastangų“, – apie Luciano Pavarotti kalba vienas ryškiausių šiandienos tenorų Edgaras Montvidas, turėjęs galimybę susitikti su didžiuoju meistru ir pasisemti iš jo žinių.

Apie galimybę išgirsti Luciano Pavarotti dainuojant gyvai ir pirmąsias gyvas transliacijas iš Metropoliteno operos teatro Lietuvos radijo eteryje pasakoja muzikologė, operos kritikė Jūratė Katinaitė, drąsiai įvardijanti Luciano Pavarotti XX amžiaus šimtmečio balsu.

Ved. Gerūta Griniūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida apie garso reikšmę kasdienybėje ir žmones, pasirinkusius gyventi su muzika. Kartu su skirtingų sričių specialistais kalbame apie tai, kaip mus veikia garas, apie profesionaliosios muzikos kūrėjus ir atlikėjus. Laidoje taip pat atskleidžiami įdomūs faktai iš jų kūrybinio ir kasdienio gyvenimo. Laida transliuojama antradieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Mūza ant peties

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.