10–12. Kaip kriminalistai atkūrus Nepriklausomybę kovojo su nusikaltėlių gaujomis?

10–12

2021.10.12 10:05

10–12. Kaip kriminalistai atkūrus Nepriklausomybę kovojo su nusikaltėlių gaujomis?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spalio 12-ąją LRT pristato naujausią žurnalistų Ievos Balsiūnaitės ir Beno Gerdžiūno darbą – multimedijos pasakojimą „Relokantai: išgyventi Minską“. Istorijos centre – baltarusiai Vilniuje, turėję pasitraukti dėl neteisėto Lukašenkos režimo represijų.

Kuo gyvena Karaliaučiaus lietuviai? Apie tai su Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės pirmininku Sigitu Šamborskiu.

Šiandien minima ispanų kalbos diena. Apie ispanų kalbos ir kultūros populiarumą Lietuvoje kalbamės su Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubo prezidente, VDU dėstytoja Vigilija Žiūraite.

Kaip kriminalistai atkūrus Nepriklausomybę kovojo su nusikaltėlių gaujomis? Kokiais principais vadovavosi, kaip gyveno tuometinės organizuotos gaujos? Pokalbis su pirmuoju atkurtos Lietuvos kriminalinės policijos vadovu Alvydu Sadecku, kuris su Valdu Bartasevičiumi pristato knygą „Iš kriminalistų gyvenimo. Apie kriminalistų kovą su nusikaltėliais ir apie politikos verpetus“.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.