Pilno metro. Dokumentinis filmas „Būsiu su tavim“: savižudybių prevencija gali būti veiksminga

Pilno metro

2021.10.12 11:05

Pilno metro. Dokumentinis filmas „Būsiu su tavim“: savižudybių prevencija gali būti veiksminga

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dvi moterys, psichologė ir policijos pareigūnė, imasi sudėtingos misijos – gimtajame Kupiškyje sumažinti rekordinį savižudybių skaičių. Valija ir Gintarė keliauja nuo durų iki durų, gelbėdamos vienišiausius savo bendruomenės narius jautrumu ir empatija. Būtent per šių moterų veiklą apie savižudybių prevenciją pasakoja dokumentinis filmas „Būsiu su tavim“, kurį pristatys festivalis „Nepatogus kinas“. Pokalbis su filmo herojėmis ir viena filmo režisierių Virginija Vareikyte.

Jau greitai praeivius Kauno Laisvės alėjoje, prie kino centro „Romuva“ pasitiks nauja skulptūra, skirta pirmojo lietuviško vaidybinio filmo „Onytė ir Jonelis“ 90-mečiui paminėti.

„Galiu pasakyti viena – džiaugiuosi, kad Danielis Craigas sugrįžo dar vienam Bondui, nors jis ir teigė mieliau persirėšiantis riešus nei dar kartą apsivilks 007 kostiumą. Po filmo „Spektras“ studija sugebėjo susiimti į nagą ir išlydėti aktorių į užtarnautą poilsį,“ – kino žurnalistė Ieva Šukytė apžvelgia naujausią „bondiados“ filmą „007 Mirtis palauks“.

Ved. Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.