Ryto allegro. Tvarus muziejus: tarp žmogaus ir planetos gerovės

Ryto allegro

2021.10.12 07:05

Ryto allegro. Tvarus muziejus: tarp žmogaus ir planetos gerovės

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spaudos apžvalga.

Po metų pertraukos naujuosius mokslo metus pradeda šalies Trečiojo amžiaus universitetai. Dėl pandemijos senjorų studentų gretos sumenko perpus. O vienas seniausių šalyje, Šiaulių trečiojo amžiaus universitetas liko dar ir be patalpų.

Šiųmetėje Vilniuje vykusioje Baltijos šalių restauratorių konferencijoje mokslininkai iš Estijos skaitė pranešimą apie sunkią istorinę praeitį menančio paveldo išsaugojimą.

Kam skambina radiatorius? Filosofas Aldis Gedutis komentare aprašo visuotinį radiatorių prisikėlimą iš vasaros miego.

„Klasikos koncertų salė“ su vyresn. muzikos redaktore Rasa Murauskaite.

Su šūkiu „Vidinio pasaulio klimatas tiek pat svarbus“ MO muziejus pradeda socialinę tvarumo kampaniją. Muziejus akcentuoja, kad tvarumas susijęs ne tik su planetos gerove, bet ir su žmonių bei įvairių socialinių grupių, kurių dalimi kiekvienas esame, gerove ir sveikata. Tad ką šiandien reiškia sąvoka „tvarus muziejus“?

Urbanistinio šokio teatras „Low Air“ mini veiklos dešimtmetį.

Organizacija „Raudonos nosys – gydytojai klounai“ šiuo metu ieško naujų komandos narių Klaipėdoje. Kaip šios organizacijos veikloje reiškiasi aktorių profesinė meistrystė ir ką kūrėjams duoda darbas su bendruomene?

Ved. Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.