Vienkartinė planeta. Apie skirtingai suprantamą pusiausvyrą miškuose

Vienkartinė planeta

2021.10.11 16:30

Vienkartinė planeta. Apie skirtingai suprantamą pusiausvyrą miškuose

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nacionalinio miškų susitarimo dalyviai rugsėjo pabaigoje pateikė savo vizijas, kaip galėtų atrodyti miškų ateitis. Daugelis jų sako atradę bendrą vardiklį. Nors ir nėra tikri, kaip pavyks susitarti dėl galutinių formuluočių, galbūt lemsiančių miškų ateitį trisdešimčiai metų į priekį.

Antroje laidoje apie šį procesą taip pat aiškinamės, kaip atsirado Alternatyvioji klimato kaitos grupė, ko siekia Prigimtinės kultūros ir kultūros paveldo bei Turizmo ir rekreacijos miškuose sektorinės grupės.

Pirmoji laida: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000162577/vienkartine-planeta-kur-nuves-nacionalinis-misku-susitarimas

Aut. Inga Janiulytė-Temporin.

Irmanto Gelūno nuotrauka.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida apie tokį gyvenimą planetoje, kad jos išteklių užtektų visiems. Pokalbiuose ir pasakojimuose su įvairių sričių ekspertais autorės analizuoja žmogaus poveikį aplinkai ir ieško sprendimų pasaulinei ekologinei krizei suvaldyti. Nuo 2002 metų rengiama pirmoji Lietuvoje aplinkosaugos temų radijo laida įvertinta ne vienu žurnalistiniu apdovanojimu už profesionalumą ir temų išskirtinumą Lietuvoje ir užsienyje. Laida transliuojama pirmadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Vienkartinė planeta

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.