Džiazo pasažai. Avantiūra, virtusi nepaprasta sėkmės istorija

Džiazo pasažai

2021.10.10 15:05

Džiazo pasažai. Avantiūra, virtusi nepaprasta sėkmės istorija

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kai amerikietis gitaristas Ry Cooderis ir britas world muzikos prodiuseris Nickas Goldas 1996-aisiais vyko į Havaną, jų planuose buvo įrašyti world muzikos projektą, kuriame drauge gros afrikiečiai, muzikantai iš Malio ir Kubos gitaristai. Tačiau Malio muzikantams nepavyko išspręsti vizų problemų ir istorija pasisuko netikėta linkme...

Apie tai ir apie fantastiškus Kubos „aukso amžiaus“ muzikantus ši „Džiazo pasažų“ laida, skambanti kubietiškais ritmais ir kviečianti prisiminti nepaprasto kolektyvo-projekto „Buena Vista Social Club“ istoriją. Laidoje suksis plokštelė „Buena Vista Social Club (25th Anniversary Edition)“, išleista legendinio kolektyvo jubiliejui.

Ved. Jūratė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Džiazo pasažai – laida ne tik džiazo mėgėjams, bet ir tiems, kurių ausys, mintys ir širdys atviros naujiems muzikiniams nuotykiams. Spalvinga džiazo asmenybių galerija, kelionės džiazo istorijos vingiais, garbinga džiazo praeitis ir karščiausios šio žanro naujienos, modernūs garsovaizdžiai ir nostalgiškas senojo džiazo skambesys. Laida transliuojama sekmadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Džiazo pasažai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.