Pasaulio 5. Pasaulinė energijos krizė

Pasaulio 5

2021.10.10 12:10

Pasaulio 5. Pasaulinė energijos krizė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Su energetine krize susiduria visas pasaulis. Tiekimo sutrikimai nesibaigia Kinijoje, dujų ir energijos kainos sparčiai auga Europoje, o dėl sudėtingos padėties ir šaltos žiemos įspėja ir Jungtinės Valstijos.

Apie krizės priežastis, valstybių reakcijas ir kaip energijos sutrikimai gali paveikti kovą su klimato kaita pokalbis su trimis pašnekovais:

Sidnėjaus universiteto Kinijos studijų centro direktoriumi profesoriumi Davidu Goodmanu, Oksfordo Energijos Studijų Instituto tyrėju Malcolmu Keay`umi ir Jungtinėje Karalystėje įsikūrusio Šefildo universiteto energetikos politikos profesore Aimee Ambrose.

Ved. Aurimas Piečiukaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Pasaulio 5“ – svarbiausių tarptautinių aktualijų analizė, kurioje klausimus užduodate ne tik mes, bet ir klausytojai. Įvykius aptariame penkiais pjūviais, kuriuos diktuoja LRT radijo klausytojai ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai. Atsakymų į jūsų klausimus padės ieškoti politologai, apžvalgininkai ir politikos formuotojai. Visa tai – kad geriau suprastumėte, kas diktuoja užsienio politikos darbotvarkę. Laida transliuojama sekmadieniais 12.10 val.

Kiti laidos epizodai

Pasaulio 5

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.