LRT RADIJO ringas. Energijos kainų augimas: atidėti ar mažinti PVM?

LRT Radijo ringas

2021.10.08 09:05

LRT RADIJO ringas. Energijos kainų augimas: atidėti ar mažinti PVM?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Augančios dujų ir elektros kainos verčia valdančiuosius sukti galvą, kaip padėti gyventojams apmokėti sąskaitas. Siūloma kainų augimą išdėstyti per penkerius metus, atidėti elektros rinkos liberalizavimo terminą. Tačiau kritikai sako, kad verčiau galvoti apie energetikos įmonių pelnų peržiūrą ir energijai taikyti lengvatinius mokesčius.

Kuris kelias geresnis, diskutuoja Seimo nariai Eugenijus Sabutis ir Justinas Urbanavičius, buvęs Kainų komisijos pirmininkas, energetikos ekspertas Vidmantas Jankauskas ir Šilumos tarybos prie Energetikos ministerijos narys, energetikos specialistas Rimantas Zabarauskas. Argumentus vertina ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.