Pinigų kaina. Socialinių tinklų įtaka mūsų gyvenimui

Pinigų kaina

2021.10.07 18:12

Pinigų kaina. Socialinių tinklų įtaka mūsų gyvenimui

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šią savaitę šešioms valandoms sutrikus „Facebook“, „Instagram“ ir „Messenger“ veiklai, puikiai pasimatė šių programų svarba. Žmonės ne tik turėjo sukti galvą, kuo užsiimti vakare, bet ir strigo dalies verslų veikla, nepasiekiamais tapo išmanieji namų įrenginiai. Dar daugiau, paviešinus vidinius bendrovės dokumentus paaiškėjo, kad korporacija net ir žinodama apie dalies savo naudojamų strategijų grėsmes, jas pasitelkia plėtrai ir pelnui. Vėl pasigirdo politikų raginimai akyliau prižiūrėti ir net riboti socialinių tinkle veiklą. Tik ar tai nėra pavėluoti raginimai?

Diskutuoja komunikacijos ekspertas Jaunius Špakauskas ir komunikacijos agentūros „INK agency“ vyresnysis partneris Kęstutis Gečas.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pinigai nėra viskas, tačiau jie dažnai tampa ne tik įrankiu, spręsti mus supančias problemas, bet ir nesutarimų priežastimi. Kokias išeitis siūlo verslas ir kokia valdžios sprendimų kaina? Apie svarbiausius Lietuvos įvykius verslo atstovų akimis. Dinamiškai, atvirai ir suprantamai, laidoje „Pinigų kaina“. Laida transliuojama ketvirtadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Pinigų kaina

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.