Dešimt balų. „Supertėvelių kultūra“ verčia direktorius galvoti, kaip apsiginti nuo įnoringų mamyčių ir tėvelių

Dešimt balų

2021.10.07 16:30

Dešimt balų. „Supertėvelių kultūra“ verčia direktorius galvoti, kaip apsiginti nuo įnoringų mamyčių ir tėvelių

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Treptelėjau kojele, spyriau į duris ir - jau mokykloje pas direktorių ar mokytoją, kad šis pasiaiškintų, kodėl parašė „ne tokį" pažymį... Ūgtelėję supervaikeliai diktuoja socialiniuose tinkluose mokytojams sąlygas, kaip juos reikia mokyti ar netgi skundžia mokytojus ir politikams.

Tokia elgesio kultūra susiformavo daugelyje Lietuvos mokyklų bendruomenių.

Ar taip pat elgiasi ir lietuviai, besimokantys tarptautinėse mokyklose? Bei kaip daugiatautės užsienio mokyklos, kuriose mokosi daugybės skirtingų kultūrų ir tradicijų mokiniai, geba rasti sutarimą. O ir kodėl užsienio mokyklose ne bet kada panorėjęs pateksi pas vaiko mokytoją ar direktorių?

LRT radijo švietimo laidoje dalyvauja darbo tarptautinėse mokyklose užsienyje praktikos turintys pedagogai: Egidija Urbanavičienė, Vilniaus Šilo mokyklos direktorė ir Jonas Jatautas, Tauragės Žalgirių gimnazijos direktorius.

Ved. Jonė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Gilūs pokalbiai su švietimo profesionalais, ekpertais, mokytojais šviesuoliais, karjeros konsultantais, daug pasiekusiais mokiniais bei studentais, ar su tėvais, kuriems pavyko uždegti ugnį savo vaikų akyse ir širdyse, taip pat analitiniai vertinimai, netikėti tyrimai ir statistiniai pjūviai padės giliau suvokti švietimo sistemą. Laida transliuojama ketvirtadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Dešimt balų

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.