Garso ekspedicija. „Lūžio“ trajektorijos festivalyje „Muzikos ruduo“

Garso ekspedicija

2021.10.07 10:05

Garso ekspedicija. „Lūžio“ trajektorijos festivalyje „Muzikos ruduo“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prasideda festivalis „Muzikos ruduo“, kuris šiemet siūlo išgirsti „Lūžį“. „Lūžį“, kuris muzikoje vyko 8-9 praėjusio amžiaus dešimtmečiais, kada į Lietuvos kultūrinę erdvę įsiveržė ir joje įsitvirtino karta labai įdomių kūrėjų, iki šiol aktyviai kuriančių ir formuojančių šiuolaikinės muzikos kryptis.

Pokalbis apie „Lūžį“, protesto ir laisvės dvasią, kurios nekeičia laikas – su festivalio „Muzikos ruduo“ meno vadovu Robertu Bliškevičiumi ir kompozitoriumi, vienu iš „lūžio“ kartos kūrėjų, Gintaru Sodeika.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.