LRT Aktualijų studija. Ar Europos Sąjunga gali konkuruoti globaliame pasaulyje?

LRT aktualijų studija

2021.10.06 09:05

LRT Aktualijų studija. Ar Europos Sąjunga gali konkuruoti globaliame pasaulyje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Antradienį vakare neformalioje Europos Vadovų Taryboje bus aptariamas, kaip teigia pirmininkas Charles‘is Michelis, „Sąjungos vaidmuo tarptautinėje arenoje“. O iššūkių yra daug. Tai ir santykiai su partneriais, o visų pirma – su Jungtinėmis Valstijomis. Jos greitas karių išvedimas iš Afganistano, AUKUS saugumo partnerystė privertė suglumti ne vieną politikos apžvalgininką Europoje. O Kokius santykius turėtų palaikyti Europa su Kinija ar Rusija? Kur slypi Europos Sąjungos stipriosios pusės, kurias ji gali išnaudoti globaliame pasaulyje?

Apie tai laidoje diskutuoja Prezidento vyriausioji patarėja Asta Skaisgirytė, buvęs užsienio reikalų ministras Antanas Valionis, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataras Mečys Laurinkus.

Ved. Virginijus Savukynas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.