Ryto allegro. Kaip parenkami į Lietuvą koncertuoti kviečiami solistai?

Ryto allegro

2021.10.06 07:05

Ryto allegro. Kaip parenkami į Lietuvą koncertuoti kviečiami solistai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spaudos apžvalga.

Klaipėdos miesto tarybai pritarus miesto bendrajam planui, kreipimąsi į vadovus parašė Klaipėdos kultūros magistrai.

Ar uostas – destruktyvi jėga miesto atžvilgiu? „Taško teatras“ siūlo istorinį žvilgsį į uosto plėtrą Klaipėdoje ir kviečia į teatralizuotą pasivaikščiojimą „Uosto praryti“.

„Kalbos ryto“ rubrikoje – apie Juozo Tumo-Vaižganto asmenybę ir žvilgsnį į baudžiavos kaimą „Dėdėse ir dėdienėse“ iš XXI amžiaus perspektyvos.

Kaip parenkami į Lietuvą koncertuoti kviečiami solistai? Kultūros ministras Simonas Kairys susitiko su koncertinių įstaigų vadovais.

„Yra filmų, kuriuos besikeičiantis pasaulis tarsi sukuria iš naujo, leidžia juos pamatyti vis kitokiu kampu, kitoje perspektyvoje. Vienas tokių filmų yra Viktoro Kosakovskio dokumentinis filmas „Tiše“, – savo apžvalgoje rašo dokumentinio kino režisierius Audrius Stonys.

Laidos „Įgarsintas vaizdas“ autorės Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie Gustavo Santaolalla muziką iš 2004 m. brazilų režisieriaus Walter Salles filmo „Motociklininko dienoraštis“.

Jungtinėje Karalystėje prasideda 10-osios Litvakų dienos. Šių metų programoje – išskirtinis dėmesys Pietų Afrikos litvakų istorijai ir kultūriniam palikimui.

Ved. Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.