Mūza ant peties. Mokytojai, perduodantys muzikos meno ir mokslo paslaptis

Mūza ant peties

2021.10.05 15:05

Mūza ant peties. Mokytojai, perduodantys muzikos meno ir mokslo paslaptis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Įsimintiniausia situacija buvo, kai vaikas pirmą kartą apsiverkė pamokoje. Tikriausiai kolegos klausydami galvotų: na, taip, apsiverkia vaikai klasėje, nieko tokio. Bet kai pati mokiausi, buvau ir tebesu labai jautri, pati verkdavau pamokose. Tada kalbėjimo apie ašaras nebūdavo, buvo pasiūloma paverkti, „nuleisti gazą“ ir tiek. Niekada niekas nesigilindavo, kodėl tu apsiverkei, kokios buvo tavo mintys. Visada sakiau sau, kad aš, būdama mokytoja, niekada taip nedarysiu, man svarbu išsiaiškinti ašarų priežastis, nes vėliau, jau suaugus, tie momentai išlieka einant į sceną“, – savo patirtimi dalinasi pianistė, pedagogė Neringa Valuntonytė.

Laidoje apie mokytojo darbą taip pat kalba Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro chormeisteris, Neringos meno mokyklos mokytojas-metodininkas, Klaipėdos vaikų operos studijos įkūrėjas ir vadovas Vytautas Valys.

Ved. Gerūta Griniūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida apie garso reikšmę kasdienybėje ir žmones, pasirinkusius gyventi su muzika. Kartu su skirtingų sričių specialistais kalbame apie tai, kaip mus veikia garas, apie profesionaliosios muzikos kūrėjus ir atlikėjus. Laidoje taip pat atskleidžiami įdomūs faktai iš jų kūrybinio ir kasdienio gyvenimo. Laida transliuojama antradieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Mūza ant peties

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.