Minsko ekspresas / Минский экспресс. Год спустя после начала протестов: как изменилась Беларусь?

Minsko ekspresas / Минский экспресс. Год спустя после начала протестов: как изменилась Беларусь?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Третий русскоязычный эпизод «Минского экспресса» посвящен пониманию и оценке процессов, которые пережила Беларусь за последний год. Геополитика, реализм или ценностный подход — какая из перспектив помогает лучше всего объяснить сегодняшнюю Беларусь? Много ли России в Беларуси, и как белорусы относятся к этому? А также не устал ли Запад от белорусской повестки?

Гостьи: журналистка и аналитик Атлантического совета (США) Анна Любакова, студентка докторантуры Университета Карлстада (Швеция) и аналитик Центра новых идей Леся Рудник.

Ведущие: д-р Лауринас Йонавичюс, Максимас Милта

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Lietuvą ir Baltarusiją jungia ne tik septyni šimtai kilometrų bendro pasienio, bet ir praktiškai septyni šimtai metų bendro valstybingumo, tiek savoje valstybėje, tiek svetimoje okupacijoje. Tačiau kuo iš tikrųjų gyvena Lietuvos artimiausi kaimynai? Kokia yra baltarusių pasaulėžiūra? Kas mus vienija, o kas -- skiria? Kaip galiausiai baltarusiai mato savo ateitį ir kaimynystę su Lietuva? „Minsko ekspresas“ yra Rytų Europos studijų centro Baltarusijos tyrimų programos tinklalaidė, kuri yra rengiama kartu su LRT Radijumi. Tinklalaidės epizodai yra lietuvių ir rusų kalbomis.

Kiti laidos epizodai

Minsko ekspresas / Минский экспресс

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.