Pilno metro. Tapytos animacijos filmo „Kaimiečiai“ gimimo užkulisiai

Pilno metro

2021.10.05 11:05

Pilno metro. Tapytos animacijos filmo „Kaimiečiai“ gimimo užkulisiai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Oskaro” nominaciją pelniusios biografinės dramos „Jūsų Vincentas” režisierė Dorota Kobiela kartu su prodiuserių kompanija „BreakThru Films“ kuria naują tapytos animacijos filmą „Kaimiečiai”. Pagal Nobelio prizu apdovanotą Vladislavo Reimonto romaną kuriamas filmas animuojamas ir Lietuvoje. Reportažas iš animacijos studijos Vilniuje.

„Yra filmų, kuriuos besikeičiantis pasaulis tarsi sukuria iš naujo, leidžia juos pamatyti vis kitokiu kampu, kitoje perspektyvoje. Vienas tokių filmų yra Viktoro Kosakovskio dokumentinis filmas „Tiše“, – savo apžvalgoje rašo dokumentinio kino režisierius Audrius Stonys.

Ved. Austėja Kuskienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie kiną Lietuvoje: sėkmingai kuriamus naujus filmus, nuolat tobulėjančius ir tarptautinių festivalių pastebimus kūrėjus, naujus užsienio projektus, atrandančius mūsų šalį. Taip pat neliks pamirštos ir kino sąsajos su kitomis kultūros sritimis: turizmu, architektūra, istorija, kalba bei jautriomis socialinių grupių temomis. Praskleiskime paslaptingo kino meno uždangą ir leiskime klausytojams pasijusti „kinomanų“ bendruomenės dalimi. Laida transliuojama antradieniais 11.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pilno metro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.