Ryto allegro. Kaip meno kūriniai ir muziejų erdvės gali padėti stiprinti emocinę sveikatą?

Ryto allegro

2021.10.05 07:05

Ryto allegro. Kaip meno kūriniai ir muziejų erdvės gali padėti stiprinti emocinę sveikatą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūrinės spaudos apžvalga.

Augant žaidimų industrijai, didėja jiems garso takelius kuriančių žmonių poreikis. Su kokiais iššūkiais susiduria kompozitoriai, rašantys muziką žaidimams?

Poetės, muziejininkės Renatos Karvelis komentaras apie kultūrinę spaudą regionuose.

Lietuvos nacionalinis dramos teatras atšaukia premjerą „Nakties rašytojas“ dėl spektaklio režisieriui Janui Fabre‘ui Belgijoje iškeltų kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo ir nederamo elgesio.

„Klasikos koncertų salės“ apžvalga.

Paskelbti Europos ekonominės erdvės (EEE) finansinio mechanizmo kultūros projektų nugalėtojai. Kaip šiais projektais bus plėtojamas kultūros ir kultūrinio švietimo prieinamumas regionuose bei skatinamas kultūrinis verslumas?

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Knygų mugė, kuri lankytojus kvietė giliau panirti į knygos ar reiškinio turinį.

MO muziejus kartu su psichologe Simona Košinskaite pristato specialius emocinei sveikatai stiprinti skirtus užsiėmimus: „be neriMO: 4 patyrimai“, per kuriuos muziejaus erdvė ir meno kūriniai padės atpažinti ir pradėti sąmoningai valdyti nerimą, stresą ar kylančią emocinę įtampą.

Nelegalių migrantų vaikai šią savaitę pradeda mokytis specialiai suformuotose klasėse. Kokia švietimo programa parengta ir kaip ji prisidės prie spartesnės migrantų integracijos?

Ved. Inesa Rinkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.