60 minučių. Arūnas Dulkys apie pasitraukimą nesvarsto

60 minučių

2021.10.04 17:05

60 minučių. Arūnas Dulkys apie pasitraukimą nesvarsto

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Po Sveikatos apsaugos ministeriją ištikusio skandalo, kai paaiškėjo, kad ministerija ketino sumokėti už laidą „Kitokie pasikalbėjimai” su ministro visuomeniniu padėjėju, iš pareigų pasitraukė Arūno Dulkio atstovė spaudai Aistė Šuksta. Pats ministras sako nesvarstęs ir neplanavęs atsistatydinti. Premjerė Ingrida Šimonytė iki šiol šios situacijos nekomentuoja, nors penktadienį tvirtino pareikalavusi jai pateikti visą informaciją.

Ar šis skandalas taip ir išblės ir kokią žalą jis gali padaryti visam skiepijimui?

Siekdama skatinti 75 metų ir vyresnius žmones skiepytis nuo COVID-19, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo jiems mokėti vienkartines 100 eurų dydžio išmokas. Pasipiktinusi opozicija teigia, jog valdžia nukopijavo jų siūlymą ir teikia kaip savo.

Kretingos teisme pradėta nagrinėti Kretingos rajone ir Skuode šunis nelegaliai veisusios ir žiauriomis sąlygomis laikiusios pilietės byla.

Pristatytos naujos LRT būstinės architektūrinės idėjos.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.