Čia ir dabar. Kompleksų spąstai: kaip iš jų ištrūkti ir pagerinti savo gyvenimą?

Čia ir dabar

2021.10.04 14:05

Čia ir dabar. Kompleksų spąstai: kaip iš jų ištrūkti ir pagerinti savo gyvenimą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Manote, kompleksuoja tik silpnieji ir nevykėliai? Anaiptol. Visi turime kompleksų, tik vieniems jie griauna gyvenimą, o kitiems padeda siekti aukštumų, teigia psichoterapeutas ir psichologinių knygų autorius Andrius Kaluginas.

Pokalbis apie vyrų ir moterų kompleksus, jų priežastis ir pasekmes, atpažinimo būdus ir rekomendacijas, kaip juos įveikti ir keistis.

Ved. Lavija Šurnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Psichologinės žinios, emocinis raštingumas žmonėms reikalingas kiekviename žingsnyje. Kaip bendrauti? Visų pirma - su savimi, su artimaisiais, kolegomis ir nepažįstamaisiais? Kokias klaidas čia darome, kodėl nesusikalbame? Kaip sau pagelbėti ir išmokti reguliuoti emocijas, užklupus nerimui ar stresui? Kodėl mūsų visuomenėje tiek daug į kitus ar į save pačius nukreiptos agresijos? Kodėl svarbu pažinti save ir ką daryti, jei atradimai nedžiugina? Viso to mūsų mokykloje ar universitete niekas nemoko. Psichologinis raštingumas paliekamas savieigai. Todėl apie viską būtina kalbėti, ir to niekada nebus per daug. Laida transliuojama pirmadieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Čia ir dabar

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.