LRT RADIJO ringas. Ar pavyks reformuoti sveikatos sistemą?

LRT Radijo ringas

2021.10.01 09:05

LRT RADIJO ringas. Ar pavyks reformuoti sveikatos sistemą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šią savaitę Seime valdantieji plojimais sutiko pirmojo balsavimo dėl Klaipėdos ligoninių jungimo rezultatus. Tiesa, tai Seimo narių iniciatyva, o Sveikatos apsaugos ministerija dar tik rengia sveikatos priežiūros įstaigų reformą. Ar pavyks ją įgyvendinti? Ar Klaipėdos ligoninių jungimas – pirmas pertvarkos žingsnis? Kiek ligoninių po reformos turi likti Lietuvoje?

Apie tai „LRT Radijo ringe“ diskutuoja sveikatos apsaugos viceministė Danguolė Jankauskienė, buvęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Seimo narys Audrius Petrošius ir Klaipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis. Įžvalgas vertina buvęs sveikatos apsaugos ministras, ekonomistas Gediminas Černiauskas.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.