Pakeliui su klasika. Krizės ir permainos kultūros lauke

Pakeliui su klasika

2021.09.30 16:05

Pakeliui su klasika. Krizės ir permainos kultūros lauke

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Krizės: prielaida žadėti ar keistis? Diskutuoja istorikas Norbertas Černiauskas ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentė Nerija Putinaitė.

Apie Vilnių ir kultūros pokyčius - Rotušės vadovas Perlis Vaisieta.

Kodėl gyvenant čia ir dabar mums galėtų būti svarbūs archyvai? Kokius pamirštus dalykus galime atrasti? Apie tai kalba LRT Mediatekos ir archyvų skyriaus vyriausiasis archyvaras Jonas Korys ir režisierius Karolis Kaupinis

Alternatyvi, pogrindžio, elitinė kultūra: ar besitrinant riboms dar verta svaidytis šiomis sąvokomis? Mintimis dalysis kultūros kominukacijos strategė Stefanija Jokštytė ir Elektroninės muzikos klubo „Opium“ programos vadovas, didžėjus Vidmantas Čepkauskas.

Ved. Rasa Murauskaitė, Julijus Grickevičius, Gabija Narušytė, Marius Eidukonis, Jolanta Kryževičienė, Gerūta Griniūtė, Indrė Kaminckaitė ir Kotryna Lingienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.