Dešimt balų. Nauja mokinių izoliavimosi dėl COVID-19 tvarka paskatino norą testuotis

Dešimt balų

2021.09.30 16:30

Dešimt balų. Nauja mokinių izoliavimosi dėl COVID-19 tvarka paskatino norą testuotis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Praėjusią savaitę įsigaliojus naujai saviizoliacijos dėl COVID-19 tvarkai, kai susirgus vienam mokiniui klasėje izoliuotis neturi tie, kas yra pasiskiepiję, persirgę arba nuolat testuojasi, padidino norinčių testuotis mokinių skaičių. Tėvai, iki šiol prieštaravę savo atžalų testavimui dėl koronaviruso mokyklose, nuo šios savaitės teikia prašymus mokyklų direktoriams, kad ir jų atžalos būtų testuojamos.

Kaip tai keičia mokyklų COVID-19 valdymo scenarijus? Ir ar tai reiškia, kad mąžta antivakserių?

LRT radijo švietimo laidoje dalyvauja Tomas Jankūnas, Vilniaus Antakalnio progimnazijos direktorius, Natalija Kaunickienė, Šiaulių Salduvės progimnazijos direktorė ir Zenonas Pošiūnas, Rokiškio raj. J. Tūbelio progimnazijos direktorius.

Ved. Jonė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Gilūs pokalbiai su švietimo profesionalais, ekpertais, mokytojais šviesuoliais, karjeros konsultantais, daug pasiekusiais mokiniais bei studentais, ar su tėvais, kuriems pavyko uždegti ugnį savo vaikų akyse ir širdyse, taip pat analitiniai vertinimai, netikėti tyrimai ir statistiniai pjūviai padės giliau suvokti švietimo sistemą. Laida transliuojama ketvirtadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Dešimt balų

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.