Pakeliui su klasika. Mados fotografė Reda Mickevičiūtė

Pakeliui su klasika

2021.09.29 16:05

Pakeliui su klasika. Mados fotografė Reda Mickevičiūtė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Mirė vienas garsiausių Lietuvos kompozitorių, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Bronius Kutavičius. Su pašnekovais prisiminsime šią iškilią Lietuvos kultūros asmenybę.

Seimo Kultūros komitete svarstytas sumanymas griauti senąjį Vilniaus oro uosto pastatą. Susisiekimo ministras teigia, kad beveik prieš septynis dešimtmečius pastatytas terminalas neatitinka šiandienos poreikių, todėl turėtų būti griaunamas ir statomas naujas. Tačiau statinys įtrauktas į Kultūros vertybių registrą.

Rugsėjo 30 dieną minima Tarptautinė vertėjų diena. Šia proga kasmet Lietuvių literatūros vertėjų sąjunga teikia šv. Jeronimo premijas. Šiemet jos skirtos Klemenui Piskui ir Jonei Ramunytei. Pokalbiia su laureatais.

Rubrikoje „Be kaukių“ šįkart ypač ryški ir spalvinga mados fotografė Reda Mickevičiūtė. Apie žymių žmonių potretus, keliones bei atradimus, ir kodėl Redai spalvos yra tokios svarbios.

Ved. Odeta Vasiliauskaitė ir Ignas Andriukevičius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.