Nauja plokštelė. Astor Piazzolla: „Aconcagua“ ir „Las Cuatro Estaciones Porteñas“ | Solistas Martynas Levickis

Nauja plokštelė

2021.09.28 13:05

Nauja plokštelė. Astor Piazzolla: „Aconcagua“ ir „Las Cuatro Estaciones Porteñas“ | Solistas Martynas Levickis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Naujoje plokštelėje“ – muzikinė kelionė į Buenos Aires. Šiemet pasaulis mini argentiniečio Astoro Piazzollos šimtmetį, o akordeonininkas Martynas Levickis šio kompozitoriaus muziką mėgo nuo mažens – ir savo duoklę A. Piazzollai atidavė įrašydamas naują albumą.

Su savo suburtu ir vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“ atlikėjas įrašė A. Piazzollos ciklą „Las Cuatro Estaciones Porteñas“, o su Modesto Pitrėno vadovaujamu Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru – Koncertą akordeonui, kameriniam orkestrui ir mušamiesiems „Aconcagua“.

M. Levickio iniciatyva susidomėjo ir A. Piazzollos muzikos albumą išleido su pasaulinio garso atlikėjais dirbanti vokiečių leidykla „Accentus Music“.

Laidoje skamba A. Piazzollos kūriniai: Koncertas akordeonui, orkestrui ir mušamiesiems „Aconcagua“ ir ciklas „Las Cuatro Estaciones Porteñas“ („Keturi metų laukai Buenos Airėse“).

Ved. Paulina Sofija Nalivaikaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, kurioje kiekvieną savaitę aptariami nauji Lietuvos ir svarbiausio pasaulio leidyklų albumai. Laidos vedėja Paulina Nalivaikaitė

Kiti laidos epizodai

Nauja plokštelė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.