Draugystė veža. Apie žmogiškąjį turizmą, kuris įkvepia keistis ir augti

Draugystė veža

2021.09.25 16:30

Draugystė veža. Apie žmogiškąjį turizmą, kuris įkvepia keistis ir augti

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Rugsėjo 27 d. visame pasaulyje yra minima turizmo diena. Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys – tokia šiemet yra artėjančios Pasaulinės turizmo dienos tema. Su turistais visomis prasmėmis – Irma Jokštyte ir Mindaugu Stanevičiumi pokalbio metu atradome naują turizmo kryptį – žmogiškasis turizmas.

„Aš labai norėčiau palinkėti visiems turizmą įsileisti į savo gyvenimą plačiąja prasme. Turizmas yra ne tik tada, kai tu išvyksti į didelę kelionę, bet ir tada, kai apsižvalgai aplink save, sutinki nepažįstamą žmogų. Galbūt kitaip judantį, kitaip matantį. Arba galbūt įprastai matantį, bet matantį kitus dalykus. Įsileiskime į savo gyvenimą ir žmonių turizmą”, - sako Irma. Mindaugas jai pritaria: „Žmonių galimybės yra neribotos. Gero kelio visiems ir nepamirškite pusryčių!“

Ved. Žydrė Gedrimaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.