Pakeliui su klasika. Irma Jokštytė: nenoriu būti įkvėpimo šaltiniu dėl aklumo

Pakeliui su klasika

2021.09.24 16:05

Pakeliui su klasika. Irma Jokštytė: nenoriu būti įkvėpimo šaltiniu dėl aklumo

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kaune tęsiasi Europos kultūros sostinės forumas, skirtas aptarti ką tik pristatytą „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programą. Apie tai – Kotryna Lingienė.

Visuomenei atsiveria Vilniaus Jėzuitų gimnazijos bibliotekoje įsikūręs edukacinis medijų centras „Lojoteka“. Jame lankytojai ras neregėtas Jėzuitų vienuolių knygas bei audiovizualiniams projektams kurti skirtas studijas. Aurimo Žukausko pasakojimas.

„Klampus turinys – ne kiekvienam“ – taip šįkart skelbia literatūros festivalis „Open books“, kviečiantis renginyje dalyvauti 300 žmonių. Apie tai, kokius delikatesus rekomenduos skaitytojams – festivalio vadovė Jurga Mandrijauskaitė-Ruškienė.

Klaipėdos dramos teatras rytoj pristato Latvijos režisieriaus Elmaro Seņkovo spektaklį „Varovai“. Kūrėjus įkvėpė ir daugybę apdovanojimų susižėręs Thomo Vinterbergo kino filmas „Medžioklė“, atskleidęs mažo miestelio tragediją – įniršusi minia, patikėjusi melu, savo pyktį nukreipia į nekaltą žmogų. Česlovo Burbos pasakojimas.

Rubrikos „Be kaukių“ viešnia – Irma Jokštytė. Atlikėja, reporterė, dainų konkurso „Low-Vision“ dalyvė teigia nenorinti būti įkvėpimo šaltiniu dėl aklumo. Pokalbis apie muziką, teatrą, ją įkvepiančias keliones ir nesusipratimus, apie kurios norisi kalbėti scenoje.

Ved. Giedrė Trapikaitė ir Marius Eidukonis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.