Pakeliui su klasika. Kas dar be knygų yra Beno Arvydo Grigo pomėgių sąraše?

Pakeliui su klasika

2021.09.23 16:05

Pakeliui su klasika. Kas dar be knygų yra Beno Arvydo Grigo pomėgių sąraše?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sekmadienį įvyks ilgai brandinta Vytauto Miškinio kantatos „Erdvėja baltas laikas Lietuvos“ premjera. Apie poeto Vlado Braziūno ir lietuvių liaudies tekstais parašytą kūrinį pasakoja prof. Vytautas Miškinis.

Kaune vyksta kultūros forumas, miestui kitais metais ruošiantis tapti Europos kultūros sostine. Mariaus Eidukonio pokalbis su Virginija Vitkiene apie programos identitetą, pasiekimus ir ateitį.

LRT Klasikos eteryje – nauja laida „Užkulisiai“, kviečianti apsilankyti įvairiose menininkų kūrybos vietose. Apie laidą pasakoja jos autorius Aleksandras Špilevojus.

Paulinos Nalivaikaitės pasaulio muzikos naujienų apžvalga.

„Leidžiu knygas, kurios man pačiam yra įdomios ir malonios“, – sako knygų entuziastas, leidyklos RARA įkūrėjas Benas Arvydas Grigas. Kas dar be knygų, skaitymo ir leidybos yra jo pomėgių sąraše aiškinsimės rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Odeta Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.