Talking Diplomacy. Lietuviai ES civilinėse misijose: didžiuokimės tuo, ką pasiekiame

Talking Diplomacy

2021.09.24 09:00

Talking Diplomacy. Lietuviai ES civilinėse misijose: didžiuokimės tuo, ką pasiekiame

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuva užaugo ir subrendo dalintis patirtimi, pasiekimais ir kompetencijomis. Kalbinome Europos Sąjungos civilinių misijų dalyvius Kęstutį Lančinską ir Mariją Kazanovič, kurie iki COVID-19 (koronaviruso) pasaulinės pandemijos pradžios dirbo Ukrainoje, Sakartvele, Armėnijoje.

Kartu su kolegomis iš 24 Europos šalių, Kęstutis ir Marija pasitelkė savo asmenines patirtimis ir padėjo vietos struktūroms tobulėti vakarietiška kryptimi, normalizuoti civilinius konfliktus, užtikrinti saugumą regione ir stiprinti kovą su korupcija. Pasiklausykite, su kuo teko susidurti civilinio konflikto pakraštyje dirbantiems misijų dalyviams.

Ved. Mykolas Mazolevskis ir Gabrielė Niekytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tinklalaidė siekia pažinti Lietuvos diplomatijos užkulisius ir nematomą pusę, suprantamai ir paprastai kalbėtis apie tarptautinius santykius bei Lietuvą tarptautinėje erdvėje. Diplomatai turi daugybę istorijų, paslapčių ir įdomių užkulisinių įvykių, kurių negalime rasti istorijos vadovėliuose ar pranešimuose spaudai – taip siekiame parodyti neįprastą, ne kostiumuotą, bet atvirą žvilgsnį į diplomatų ir Lietuvos atstovų gyvenimą bei iššūkius.

Kiti laidos epizodai

Talking Diplomacy

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.