10–12. Kodėl tėvai turėtų skaityti net ir naujagimiui?

10–12

2021.09.23 10:05

10–12. Kodėl tėvai turėtų skaityti net ir naujagimiui?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

LRT RADIJO bendradarbė Danijoje Aistė Pileckytė-Hoffbeck – apie COVID-19 ribojimų panaikinimą, didelę paskiepytų gyventojų dalį, augančias elektros kainas ir kitas Danijos žiniasklaidos aptariamas temas.

Moksleiviams sugrįžus į kontaktinį ugdymą, per nuotolinį mokymąsi kilę sunkumai – išlieka. Iniciatyva „Padėsiu mokyti(s)“ ir vėl ieško savanorių, galinčių padėti moksleiviams.

Lietuvoje vis daugiau tėvų skaito kūdikiams ir mažiems vaikams. Tačiau lieka ir tokių, kurie ankstyvojo skaitymo nauda abejoja, manydami, kad vaikai iki trejų metų esą per maži. Ar tikrai? Kuo naudingas skaitymas nuo pirmųjų naujagimio dienų? Tyrimo rezultatus pristato ir patarimais dalijasi Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vaikų ir jaunimo departamento direktorė Inga Mitunevičiūtė ir psichologė, Vilniaus universiteto psichologijos instituto asistentė dr. Lauryna Rakickienė.

LRT FAKTAI – apie vaikų skiepijimą nuo COVID-19. Jurgos Bakaitės pasakojimas.

Ved. Giedrė Trapikaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.