Prieštaros. Kam man reikalingas frakas, jeigu aš turiu treningus?

Prieštaros

2021.09.22 11:05

Prieštaros. Kam man reikalingas frakas, jeigu aš turiu treningus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Mūsų požiūriai į daugelį kasdienių reiškinių skirtingi, bet tai nereiškia, kad jie visuomet nepriimtini. Kodėl neigiamai žiūrima į treningus vilkinčius žmones tada ir ten, kur iki šiol juos pamatyti nebuvo įprasta? Ar išties treningai – vis dar tik laisvalaikiui, sportui skirta apranga? Gal esame keistų ir erzinančių, o gal priešingai - tenkinančių šiuolaikinių išvaizdos madų pokyčių liudininkai? Nejaugi treningai jau tapo frako ar klasikinio kostiumo pakaitalu? Kokias ribas “trina” mada?

Apie visa tai, žaismingai, prieštaraudami vienas kitam, ieškodami galimų atsakymų į šiuos klausimus, laidoje ginčijasi jos autoriai ir vedėjai, kurių svečiui - garsiajam Lietuvos kutiūrjė – Juozui Statkevičiui, šioje pokalbių šou antrojoje laidos dalyje, pasiūlytas teisėjo vaidmuo. Kurio iš vedėjų požiūrį palaikys talentingas ir neginčijamas Lietuvos išvaizdos kultūros autoritetas ir visuomenės garsenybė?

Laidos autoriai ir vedėjai

Eugenijus Skerstonas ir Vytenis Pauliukaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pokalbių šou, kurio dramaturgija – iš anksto numatytos vedėjų prieštaros socialinėmis, buities ir išvaizdos kultūros, kasdienio bendravimo, lavinimosi, meno raiškos ir buities temomis. Žaismingi, dinamiški ginčai, kaip įprasta gyvenime, klausytojams turėtų sudaryti prasmingos pramogos įspūdį. Vedėjai neteiks receptų, kaip turėtų būti sprendžiamos kasdienės, mūsų gyvenime iškylančios, problemos. Jų siekis – suaktyvinti klausytojus ir jiems padėti atrasti savus sprendimus. Ved. Vytenis Pauliukaitis ir Eugenijus Skerstonas

Kiti laidos epizodai

Prieštaros

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.