Pakeliui su klasika. Fotografijų parodą „Dirbantys vaikai“ pristačiusi aktorė Jovita Balčiūnaitė

Pakeliui su klasika

2021.09.21 16:05

Pakeliui su klasika. Fotografijų parodą „Dirbantys vaikai“ pristačiusi aktorė Jovita Balčiūnaitė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Minimos penktosios filosofo, visuomeninio veikėjo ir politiko Leonido Donksio mirties metinės. Kaune vyksta tarptautinė Leonido Donskio vardo konferencija.

Švedų kontrabosininkas Larsas Danielsonas – vienas laukiamiausių festivalio „Vilnius Mama Jazz“ svečių.

Pakeliui su Klasika tradiciškai – Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie filmų muziką. Šįkart susipažinsime su brazilų ritmais.

LRT KLASIKOS eteryje nauja laida – „Bazinis akordas“. Kur ir kokios yra muzikos kūrinio interpretacijos? Apie tai – su laidos rengėjais Gerūta Griniūte ir Gintaru Januševičiumi.

„Pasaulis yra labai įvairus ir jame visko labai daug“, - sako aktorė, fotografė Jovita Balčiūnaitė. Rubrikoje „Be kaukių“ su Jovita pokalbis apie laimę, kelionių spalvas ir kūrybą...

Ved. Odeta Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.