60 minučių. Anot KAM tyrimo, Kinijos gamintojų išmanieji 5G įrenginiai kelia kibernetinio saugumo riziką

60 minučių

2021.09.21 17:05

60 minučių. Anot KAM tyrimo, Kinijos gamintojų išmanieji 5G įrenginiai kelia kibernetinio saugumo riziką

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Iš Baltarusijos į Lietuvą atvykę du migrantai nuteisti dėl neteisėto sienos kirtimo. Tai pirmieji atvykėliai per šią krizę, nuteisti dėl tokio nusikaltimo.

Kolegos lankėsi Varėnos rajono pasienio užkardose.

Savižudybių skaičius Lietuvoje mažėja, tačiau išlieka vienas didžiausių pasaulyje. Pandemijos įtaka pasimatys pandemijai pasibaigus, sako Savižudybių prevencijos biuro vedėjas Rimantas Misevičius.

Atlikus Lietuvoje parduodamų Kinijos gamintojų išmaniųjų 5G įrenginių tyrimą, nustatyta, kad yra grėsmių dėl kibernetinio saugumo.

Europos Žmogaus Teisių Teismas skelbia, kad Rusija atsakinga už disidento Aleksandro Litvinenkos nunuodijimą radioaktyviuoju poloniu.

Traukinyje važiuojančiame iš Talino į Vilnių Baltijos šalių susisiekimo ministrai, EK atstovai, Baltijos šalių geležinkelių įmonių vadovai ir ekspertai diskutuoja apie „Rail Baltica“ potencialą.

Šiuo metu Jungtinių Tautų generalinėje asamblėjoje pirmą kartą kaip JAV prezidentas savo kalbą sako Joe Bidenas.

Lenkijoje – lenkų žurnalistų, dirbančių Rytų Europos šalyse, suvažiavimas. Juose apdovanojimą pelnė LRT radijo žurnalistė Ewelina Mokrzecka.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.