60 minučių. Iš gyvenimo pasitraukė medikas

60 minučių

2021.09.20 17:05

60 minučių. Iš gyvenimo pasitraukė medikas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Praėjusią savaitę nusižudė Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės gydytojas urologas. Ligoninė šios nelaimės nekomentuoja. Pastaroji savižudybė nėra pirmas atvejis šioje gydymo įstaigoje. 2019 metų spalį nusižudė 30-metis traumatologas. Tąkart mirtis paskatino medikus garsiau prabilti apie sveikatos priežiūros įstaigose vyraujantį mobingą, Sveikatos apsaugos ministerijoje buvo suburta darbo grupė, kurioje buvo svarstoma, kaip pagerinti psichologines sveikatos priežiūros darbuotojų darbo sąlygas. Konkrečių sprendimų iki šiol darbo grupė nėra priėmusi.

Baltarusija sekmadienį paskelbė, jog jos pasienyje su Lenkija aptikta mirusi migrantė iš Irako, o Lenkijos pasieniečiai pranešė pasienyje su Baltarusija radę trijų migrantų kūnus. Ar žmogiška tokiomis oro sąlygomis taikyti atstūmimo politiką ir kaip išvengti tokių nelaimių?

Buvusiuose Kybartų pataisos namuose pradeda veikti užsieniečių registracijos centras.

Jonavos azotinių trąšų gamintojos „Achemos“ sprendimas dėl išaugusių dujų kainų mažinti gamybą ir stabdyti vieną iš dviejų amoniako cechų paveiks beveik trečdalį įmonės darbuotojų.

Tuskulėnų dvaro rūmuose Vilniuje atidaroma nauja nuolatinė ekspozicija apie gyvenimą sovietmečiu „Homo Sovieticus“.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.