Ryto garsai. Ar pasiteisino eksperimentas Trakuose, kai slaugytojai su laiškininkais žmonių namuose kvietė juos skiepytis?

Ryto garsai

2021.09.20 06:30

Ryto garsai. Ar pasiteisino eksperimentas Trakuose, kai slaugytojai su laiškininkais žmonių namuose kvietė juos skiepytis?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Savaitgalį koronavirusas nustatytas daugiau kaip 2 tūkst. žmonių, mirė 21 gyventojas, absoliuti dauguma jų buvo nepasiskiepiję. Ką tokie skaičiai rodo apie viruso plitimą?

Rusijoje baigėsi Dūmos rinkimai. Kaip ir prognozuota, pergalę švenčia prezidento Vladimiro Putino vadovaujama partija „Vieningoji Rusija“.

„Verslo laike“ – apie Merkinėje jau ne vienerius metus veikiantį restoraną „Šilo kopa“, kurį įkūrė mama ir dukra.

Trakų rajone praėjusią savaitę slaugytojai su laiškininkais važinėjo pas žmones ir kvietė juos skiepytis. Tai pirmasis tokio pobūdžio bandomasis projektas. Ar jis pasiteisino ir ar ketinama šią idėją plėsti?

Energetikos ministras ir bendrovės „Litgrid“ vadovai Vilniuje pristatys ypatingą bateriją, kuri gali sukaupti itin daug elektros energijos. Tai pirmasis toks energijos kaupimo įrenginys Baltijos šalyse. Kuo jis ypatingas?

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.