Draugystė veža. Neprašomus patarimus pasilikite sau

Draugystė veža

2021.09.18 16:30

Draugystė veža. Neprašomus patarimus pasilikite sau

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Kas tu esi, kad aiškintum kitam, kaip elgtis, kaip rengtis? Kitas žmogus yra kitas pasaulis. Ir jis yra kita asmenybė. Kaip jis nori, taip rengiasi, kaip nori, taip vaikšto. Tu negali kištis į kito žmogaus gyvenimą“, – sako laidos svečias Druskininkų Šventos Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios klebonas Vaidas Vaišvilas, viešoje erdvėje pritraukęs nemažai dėmesio kaip netipinis kunigas ir dėl tos priežasties kartais vadinamas maištinguoju.

Prieš atvykimą į Druskininkus kunigas Vaidas 15 metų dirbo Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovėje, kuri iš mažos bažnytėlės tapo tarptautine, į kurią traukia piligrimai iš viso pasaulio. Į Druskininkus Vaidas atvyko truputį daugiau nei prieš dvejus metus. Ar skiriasi gyvenimas sostinėje ir Druskininkuose, kaip įveikti sielvartą, vienatvės jausmą. Pokalbis apie pasitikėjimą, stereotipus, meilę, pasirinkimus, skausmą, netektis ir dar daug įdomių dalykų.

Ved. Žydrė Gedrimaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.