LRT RADIJO ringas. Ar didesni mokesčiai sumažins taršą?

LRT Radijo ringas

2021.09.17 09:05

LRT RADIJO ringas. Ar didesni mokesčiai sumažins taršą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Aplinkos tarša bus dar labiau apmokestinama - Aplinkos ministerija naujus mokesčius ir senų didinimą rudenį pateiks Seimui svarstyti. Siūloma didinti sąvartynų mokestį, įvesti naujus taršos mokesčius automobiliams, turėtų didėti ir akcizas dyzelinui.

Kaip gyventojus paveiks šie mokesčiai ir ar jiems yra alternatyvų? LRT Radijo ringe diskutuos aplinkos viceministrės Gintarė Krušnienė ir Raminta Radavičienė, Naudoto transporto pardavėjų asociacijos vadovas Vismantas Baršys, Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacijos vadovas Algirdas Reipas. Argumentus vertins Aplinkos Apsaugos Politikos Centro vadovė Daiva Semėnienė.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.