Drugelio efektas. Čiobrelių arbata ir pamąstymai apie geriausią techno darbą

Drugelio efektas

2021.09.16 18:00

Drugelio efektas. Čiobrelių arbata ir pamąstymai apie geriausią techno darbą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Laidos grojaraštis susidėliojo naktį geriant čiobrelių arbatą ir diskutuojant vienoje socialinių tinklų grupėje apie patį geriausią techno kūrinį. Ar toks apskritai egzistuoja? Kokiais kriterijais remiantis jį išrinkti? Ar gali būti objektyvus vertinimas? Ką reiškia sąvoka „geriausias“?

Ir dar daug daug klausimų, į kuriuos atsakymų bus ieškoma ir praėjus dešimtmečių dešimtmečiams. Į grojaraštį pateko tie darbai, kuriuos lydi epitetai „ikoninis“, „klasika“, „amžinas“. Taip, Jeff Mills gabaliukas ten tikrai yra. Subjektyvus grojaraštis, kitaip neįmanoma. Neabejojame, bus tęsinys.

Ved. Inga Ramoškaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT OPUS laida „Drugelio efektas“ vedžioja po pasaulį per garsus, atskleisdama, kaip net tolimiausiuose pasaulio kampeliuose sudėliota muzika turi įtakos kitų šalių muzikos scenai. Klausomės, ką kuria žmonės iš Meksikos, Čilės, Pietų Korėjos, Indonezijos ar Japonijos. Girdime skirtingas kalbas, stilius, interpretacijas. Suteikiame balsą kūrėjams per muziką priminti savo šaknis, gimtinės tradicijas, folklorą, istoriją. Viskas moderniai ir įtraukiančiai, eterį valdant elektroninei muzikai. Kiekvieną ketvirtadienį 20.00 val.

Kiti laidos epizodai

Drugelio efektas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.