60 minučių. Dėl COVID-19 protrūkių ir atvejų augimo kai kuriose ligoninėse pradedamos riboti paslaugos

60 minučių

2021.09.16 17:05

60 minučių. Dėl COVID-19 protrūkių ir atvejų augimo kai kuriose ligoninėse pradedamos riboti paslaugos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sparčiai daugėjant sergančiųjų COVID-19, Respublikinė Klaipėdos ligoninė didina kovidinių lovų skaičių ir pradeda riboti kai kurias paslaugas. Dalis paslaugų sustabdyta ir Kretingos ligoninėje.

Šalies mokyklose šiuo metu yra 130 aktyvių koronaviruso protrūkių, izoliuojasi apie 3 tūkstančiai mokinių. Tokią informaciją susitikime su Seimo Darbo frakcija pateikė švietimo, mokslo ir sporto ministrė.

Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga kreipėsi į ministeriją, ragindama kuo skubiau keisti teisės aktus. Esą dabar nereglamentuojamas mokymo namuose tvarka, kai mokinys izoliuojasi, ir apmokėjimas už tokį ugdymo procesą. Jurgita Šiugždinienė sako, kad dėl izoliacijoje esančių moksleivių ugdymo jokių papildomų teisės aktų nebereikia, visos rekomendacijos esą yra parengtos.

Seimas pradėjo svarstyti keletą Darbo kodekso pakeitimų, kuriuos parengė įvairioms Seimo frakcijoms atstovaujantys parlamentarai.

Oficialiai baigėsi Lietuvos pašonėje vykusios didžiausios Rusijos ir Baltarusijos karinės pratybos „Zapad“.

Prasideda Europos judumo savaitė, per kurią gyventojai raginami rinktis aplinkai draugiškesnes transporto priemones ir daugiau vaikščioti pėsčiomis. Ko reikėtų, kad vis daugiau žmonių mieste rinktųsi ne automobilius?

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.