Ryto garsai. Kaip užtikrinamas saugumas šalia migrantų esančiose gyvenvietėse?

Ryto garsai

2021.09.16 06:30

Ryto garsai. Kaip užtikrinamas saugumas šalia migrantų esančiose gyvenvietėse?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Baimindamiesi migrantų, Rūdninkų gyventojai sukūrė savanorių būrį, kuris budi vakarais ir padeda pareigūnams užtikrinti saugumą. Kaip gyvena kitų vietovių žmonės, šalia kurių pastaruoju metu taip pat apgyvendinti migrantai?

Jungtinėse Valstijose į orbitą pakilo civilių pilotuojamas erdvėlaivis, kuriame – ir Lietuvos trispalvė. Šį istorinį įvykį stebėjo Amerikoje viešinti ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

„Verslo laike“ – apie mažuosius prekybininkus, pas kuriuos pastaruoju metu ateina daugiau žmonių, nes jie be galimybių paso į didesnes parduotuves patekti negali.

Prezidentas Gitanas Nausėda vieši Vokietijoje, kur susitinka su kanclere Angela Merkel.

Klaipėdos universiteto mokslininkai pastatė ir į vandenį nuleido savo rankomis sukonstruotą, visiškai elektra varomą laivą.

Ved. Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.