Už Vilniaus. Bilotaitės antivalstybininkais pavadinti Rūdninkų gyventojai: norime, kad ji mūsų atsiprašytų

Už Vilniaus

2021.09.15 18:12

Už Vilniaus. Bilotaitės antivalstybininkais pavadinti Rūdninkų gyventojai: norime, kad ji mūsų atsiprašytų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Robertas Kovgeris gyvena Šalčininkuose, dirba Baltojoje Vokėje, kur vadovauja Pramogų centrui. Bet pastaruoju metu R. Kovgeris yra vienas tų žmonių, kuris viešai įgarsino Rūdninkų kaimo gyventojų problemas, kai liepos mėnesį greta jų namų buvo apgyvendinti keli šimtai migrantų.

Pasak R. Kovgerio, valdžia Rūdninkų problemas iš dalies išgirdo – pagerintas gatvių apšvietimas, žmonėms išdalyti mobilieji telefonai, dujų balionėliai, taip pat sukurtas vietos gyventojų būrys, kuris budi vakarais ir taip padeda pareigūnams užtikrinti bendruomenės saugumą, kai iš stovyklos pabėga migrantai.

Nepaisant to, viena nuoskauda lieka. R. Kovgerio teigimu, Rūdninkų žmonės tebepyksta ant vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, kuri dar liepos pabaigoje pareiškė, kad protestai prie Rūdninkų poligono galėjo turėti antivalstybinės veiklos bruožų.

Ved. Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Laidos tikslas - pasakoti apie mažesnius Lietuvos regionus (savivaldybes): jų politines aktualijas, geruosius ir bloguosius regionų politikos pavyzdžius; rinkti ir skelbti išskirtines už Vilniaus gyvenančių žmonių istorijas. Laida transliuojama trečiadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Už Vilniaus

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.