Žinios. JK vyriausybės pertvarka: planuojamus pokyčius ministras pirmininkas planuoja skelbti šiandien

5 migrantų iš Afganistano likimas. Penki migrantai iš Afganistano paprašė prieglobsčio Lietuvoje. Pasienio pareigūnai patvirtino, kad afganistaniečiai sulaikyti maždaug 250 metrų nuo Lietuvos sienos su Baltarusija.

Daugėja mirčių nuo COVID–19. Praėjusią parą nustatyti 1298 nauji COVID–19 atvejai, mirė 16 žmonių. 13 iš jų buvo neskiepyti arba paskiepyti iš dalies.

Cvirkos paminklas bus nukeltas. Vilniaus miesto taryba priėmė sprendimą nukelti Cvirkos paminklą, esantį Petro Cvirkos aikštėje, Vilniuje.

Jungtinės Karalystės vyriausybės pertvarka. Pranešama, kad jau šiandien Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Džonsonas skelbs vyriausybės pertvarką.

Kelių eismo taisyklių pakeitimai. Vyriausybė patvirtino Kelių eismo taisyklių pakeitimus, kitąmet leisiančius skirti atskiras gatves dviračių eismui, ženklais riboti elektrinių paspirtukų eismą.

Europos Komisijos pirmininkės metinė kalba. Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen Strasbūre skaitė antrąjį savo metinį pranešimą, kuriame akcentavo solidarumą ir vienybę.

Žala dėl „Lietuvos žirgyno“ valdymo. Po LRT tyrimo apie neskaidrią veiklą valstybiniame „Lietuvos žirgyne“ Seimo Antikorupcijos komisija konstatavo, kad dėl netinkamo bendrovės valdymo valstybei galėjo būti padaryta žala.

Po mėnesio valdžioje – Talibano vaidai. Lygiai mėnuo, kai Afganistane valdžią perėmė Talibanas. Tačiau jau pranešama apie didelius nesutarimus dėl praeitą savaitę paskelbtos vyriausybės sudėties.

Orų prognozė.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau