Žinios. Miglotas didžiausios neformaliojo ugdymo įstaigos šalyje likimas: svarstoma įkurti pradinę mokyklą

LRT TELEVIZIJA

2021.09.15 14:16

5 migrantų iš Afganistano likimas. Penki migrantai iš Afganistano paprašė prieglobsčio Lietuvoje. Pasienio pareigūnai patvirtino, kad afganistaniečiai sulaikyti maždaug 250 metrų nuo Lietuvos sienos su Baltarusija.

Daugėja mirčių nuo COVID–19. Praėjusią parą nustatyti 1298 nauji COVID–19 atvejai, mirė 16 žmonių. 13 iš jų buvo neskiepyti arba paskiepyti iš dalies.

Europos Komisijos pirmininkės metinė kalba. Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen

Strasbūre skaitė antrąjį savo metinį pranešimą, kuriame akcentavo solidarumą ir vienybę.

Žygimatas Mauricas: metas galvoti apie mokesčių keitimą. Ekonomikai toliau augant, nors ir pandemija, ekonomistas Žygimantas Mauricas sako, didžiausią riziką kelia nekilnojamojo turto brangimas, infliacijos augimas ir šalies apetitas skolintis.

Šiaurės Korėjos balistinių raketų bandymai. Pietų Korėja skelbia, kad Šiaurės Korėja išbandė dvi balistines raketas. Jos paleistos virš Japonijos jūros.

Po mėnesio valdžioje – Talibano vaidai. Lygiai mėnuo, kai Afganistane valdžią perėmė Talibanas. Tačiau jau pranešama apie didelius nesutarimus dėl praeitą savaitę paskelbtos vyriausybės sudėties.

Kalifornijos gubernatorius neatšauktas. Žlugo respublikonų bandymas atšaukti demokratą Kalifornijos gubernatorių Gaviną Newsoną.

Lietuvos Vaikų ir Jaunimo centro likimas miglotas. Didžiausios neformaliojo ugdymo įstaigos šalyje – Lietuvos Vaikų ir Jaunimo centro – likimas miglotas. Savivaldybė čia svarsto įkurti pradinės moyklos filialą.

Orų prognozė.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau