Prieštaros. Kodėl turėtume pasitikėti nuomonės formuotojais?

Prieštaros

2021.09.15 11:05

Prieštaros. Kodėl turėtume pasitikėti nuomonės formuotojais?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kas jie – nuomonės formuotojai, kitaip vadinami – influenceriai? Gal jie nepelnyto pripažinimo, vien tik asmeninio žinomumo siekiantys asmenys, apsiskelbę visažiniais, turintys tobulą meninę nuojautą? Ar išties, pasitelkdami šiuolaikinių technologijų teikiamas galimybes, jie naudojasi ne savo, kitų sukurtais kūrybiniais produktais? Kodėl jie pretenduoja į “nuotolinio bendravimo autoritetų” vaidmenį, panašu, būdami tik už atlygį reklamuojantys prekes ir paslaugas madingų tendencijų nusižiūrėtojai?

Laidos vedėjai, tarsi rimtai ginčidamiesi ir ieškodami savųjų argumentų „už“ ir „prieš“, taip pat tikėdamiesi savarankiškų radijo klausytojų požiūrių aptariamos temos klausimų atžvilgiu, siekia apginti pasirinktas pozicijas.

Kurio iš vedėjų argumentai įtikins radijo klausytojus, nors jie sutaria, kad visuomenės susidomėjimo nuomonės formuotojais laipsnis – skirtingas, o poveikis – realus, tačiau jo pasekmės ne visuomet teigiamos?

Laidos autoriai ir vedėjai – Eugenijus Skerstonas ir Vytenis Pauliukaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pokalbių šou, kurio dramaturgija – iš anksto numatytos vedėjų prieštaros socialinėmis, buities ir išvaizdos kultūros, kasdienio bendravimo, lavinimosi, meno raiškos ir buities temomis. Žaismingi, dinamiški ginčai, kaip įprasta gyvenime, klausytojams turėtų sudaryti prasmingos pramogos įspūdį. Vedėjai neteiks receptų, kaip turėtų būti sprendžiamos kasdienės, mūsų gyvenime iškylančios, problemos. Jų siekis – suaktyvinti klausytojus ir jiems padėti atrasti savus sprendimus. Ved. Vytenis Pauliukaitis ir Eugenijus Skerstonas

Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.