Ryto garsai. Siūloma grįžti prie nuotolinio darbo.

Ryto garsai

2021.09.15 06:30

Ryto garsai. Siūloma grįžti prie nuotolinio darbo.

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prie didžiausios migrantų stovyklos Rūdninkuose įsikūrusių kaimų gyventojai susibūrė į Saugios kaimynystės grupę. Ginkluoti dujų balionėliais, švilpukais ir šviesą atspindinčiomis liemenėmis, žmonės vakarais stabdo įtarimą keliančius automobilius, miškingose vietoviese ieško besislepiančių migrantų. Pačiuose Rūdininkuose ant gyventojų tvorų iškabinti plakatai, raginantys ginkluotis ir apginti Lietuvą. Seniūnija patvirtino, kad plakatai atsirado su vietos valdžios žinia, tuo metu teisės ekspertai teigia, kad plakatuose esantys tekstai kursto neapykantą ir skatina nusikalsti. Situacija ir vietos gyventojų nuotaikomis Lietuvos pasienyje su Baltarusija domisi Daumantas Butkus.

Sparčiai augant susirgimų skaičiams, vis daugiau vietų ligoninėse užimant covidiniams ligoniams, siūloma grįžti prie nuotolinio darbo. Vaidotas Zemlys – Balevičius ir Lietuvos verslo darbdavių konf.pirmininkas Danas Arlauskas.

Ursulos von der Leyen metų pranešimas. Ko jame tikėtis?

Iš Briuselio Mindaugas Laukagalis.

Užsienio naujienų apžvalga. Ieva Balsiūnaitė.

Šiandien Pasaulinė kovos su prostatos vėžiu diena. Probleminis pokalbis - kodėl Lietuvos vyrai vangiai tikrinasi dėl šio susirgimo? Pokalbyje dalyvauja Nacionalinio vėžio instituto gydytojai: Onkourologijos skyriaus vedėjas Albertas Ulys ir šio instituto gydytojas, intervencinis radiologas Mantas Trakymas.

Seimo pozicija. Studijoje – Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas ir buvęs šio komiteto vadovas Vytautas Bakas.

Sporto naujienos.Tautvydas Meškonis.

Lietuvai siekiant, kad nesaugia laikomos Astravo atominės elektrinės elektra nepatektų į Baltijos šalių rinką, rinkos reguliuotoja pirmadienį vienbalsiai pritarė vienašaliam Lietuvos planui nuo trečiadienio mažinti maksimalų elektros perdavimo pralaidumą iš Baltarusijos į Lietuvą. Energetikos ministras Dainius Kreivys.

Savaitės komentaras. Autorius – apžvalgininkas Rimvydas Valatka.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.