Mūza ant peties. Muzikos pasaulis ir matantieji kitaip

Mūza ant peties

2021.09.14 15:05

Mūza ant peties. Muzikos pasaulis ir matantieji kitaip

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Mokykloje lankiau visus įmanomus būrelius, kiek buvo – į visus buvau užsirašiusi ir bandžiau viską, nes man buvo beprotiškai smalsu. Aišku, muzika mane paveikė labiausiai, į ją labiausiai įsitraukiau, baigiau muzikos mokyklą – akordeono klasę. Tai netgi buvo būdas socializuotis“, – pasakoja radijo laidų vedėja, komunikacijos specialistė, muzikė Irma Jokštytė, atskleisianti savo požiūrį į neregių bei silpnaregių santykį su garsų pasauliu.

Ne vienerius metus su neregiais ir silpnaregiais dirbęs neurofiziologas, psichologas prof. Albinas Bagdonas dalinasi savo mintimis apie girdėjimo pojūtį ir tai, ar neregiai geba geriau išlavinti muzikinę klausą.

O muzikologė, kolegė radijo laidų vedėja Laima Slepkovaitė kuria tekstus apie muzikus neregius. Laidoje ji dalinasi savo atradimais.

Ved. Gerūta Griniūtė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida apie garso reikšmę kasdienybėje ir žmones, pasirinkusius gyventi su muzika. Kartu su skirtingų sričių specialistais kalbame apie tai, kaip mus veikia garas, apie profesionaliosios muzikos kūrėjus ir atlikėjus. Laidoje taip pat atskleidžiami įdomūs faktai iš jų kūrybinio ir kasdienio gyvenimo. Laida transliuojama antradieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Mūza ant peties

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.