Ryto allegro. Prasideda „Literatūrinės slinktys“

Ryto allegro

2021.09.14 07:05

Ryto allegro. Prasideda „Literatūrinės slinktys“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spaudos apžvalga.

Vilniaus galerijų savaitgalio metu sostinės galerijoje „Atletika“ pristatyta menininkės Paulinos Pukytės personalinė paroda „Tai yra tam tikra prasme košmaras“.

Ernesto Parulskio komentaras.

Rugsėjo 14-24 dienomis Marijampolėje vyks „Kultūros savaitė“, kurios metu penkiuose nemokamuose koncertuose skambės klasikinė muzika, taip pat vyks meistriškumo kursai moksleiviams.

Prasideda dešimtasis jaunųjų rašytojų ir dailininkų vienijantis festivalis „Literatūrinės slinktys“. Sostinėje, uostamiestyje ir LRT Klasikoje karaliaus proza ir poezija, o jaunieji dailininkai atidarys savo darbų parodas.

„Dangus krenta į jūrą“ – Lietuvos jūrų muziejuje atidarytos parodos pavadinimas. Joje į vieną meninę visumą susijungė šiuolaikinė Lietuvos keramikos meno ir istorinių navigacijos prietaisų ekspozicija.

Klasikos koncertų salė.

Ved. Karolina Bieliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.