60 minučių. Prezidentas siekia, kad mokestiniai pokyčiai įvyktų dar šiemet, tačiau skubos nenori nei valdantieji, nei opozicija

60 minučių

2021.09.13 17:05

60 minučių. Prezidentas siekia, kad mokestiniai pokyčiai įvyktų dar šiemet, tačiau skubos nenori nei valdantieji, nei opozicija

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pirmoji diena su naujomis galimybių paso taisyklėmis.

Jau šioje Seimo rudens sesijoje galimai bus imtasi mokestinių pakeitimų: gali būti peržiūrimas pajamų apmokestinimas, didinamas neapmokestinamas pajamų dydis. Dalis pakeitimų galėtų įsigalioti jau nuo Naujųjų metų.

Per praėjusią parą pasieniečiai į Lietuvą iš Baltarusijos neleido patekti maždaug 40-čiai migrantų. Jie prie Lietuvos sienos buvo priartėję ties Ignalinos, Švenčionių, Šalčininkų, Vilniaus, Varėnos ir Lazdijų rajonais.

Laukiant EŽTT sprendimo dėl 5 afganistaniečių, jų advokatė tikina, jog jie vėl Lietuvoje.

Statistikos departamentas skelbia, kad per praėjusią parą nuo koronaviruso mirė 19 žmonių, 16 iš jų buvo nepaskiepyti. Vilniaus Santaros klinikų vadovai sako, kad reanimacijos vietų COVID-19 pacientams beveik neliko.

Klaipėdoje atidaryta iš esmės atnaujinta futbolo mokykla.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.