60 minučių. Šeimų sąjūdžio mitingas suderintu laiku nesibaigė, dalis mitinguotojų patraukė link Seimo

60 minučių

2021.09.10 17:05

60 minučių. Šeimų sąjūdžio mitingas suderintu laiku nesibaigė, dalis mitinguotojų patraukė link Seimo

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dalis mitinguotojų iš Katedros aikštės patraukė link Seimo.

Vilniaus universitetui nusprendus, kad bendrabučiuose gyvens tik galimybių pasą turintys studentai, iki šiandienos vakaro dabartiniai gyventojai buvo prašomi pateikti galiojantį galimybių pasą. Kitu atveju apgyvendinimo paslaugų sutartys bus nutraukiamos vienašališkai.

Danija tapo pirmąja Europos Sąjungos valstybe, atšaukusia visus dėl COVID-19 įvestus suvaržymus šalies viduje. Nuo šiandien panaikinamas paskutinis likęs suvaržymas: reikalavimas pateikti „skiepų pasą“ lankantis naktiniuose klubuose. Kiti ribojimai dėl aukšto procento pasiskiepijusių žmonių atlaisvinti jau anksčiau.

Seimas patvirtino prezidento dekretu priimtą sprendimą, kuriuo kariams suteikiami didesni įgaliojimai ekstremaliosios situacijos dėl masinio migrantų antplūdžio metu. Kariai galės laikinai apriboti galimybę patekti į tam tikrą teritoriją ar patalpą, tikrinti asmenų, transporto priemonių, ginklų dokumentus, sustabdyti, tikrinti ir apžiūrėti transporto priemones ir kita.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.