LRT Radijo ringas. Ar reikia taisyti Susirinkimų įstatymą?

LRT Radijo ringas

2021.09.10 09:05

LRT Radijo ringas. Ar reikia taisyti Susirinkimų įstatymą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos šeimų sąjūdis rengia protestą Vilniuje, bet ne prie Seimo, o Katedros aikštėje. Po rugpjūtį kilusių riaušių politikai ėmėsi Susirinkimų įstatymo pataisų. Siūloma griežtinti sąlygas mažiems protestams, o protestus prie valstybės institucijų derinti ir su jomis. Ar to reikia? O gal kaip tik – dabartinis Susirinkimų įstatymas per griežtas?

LRT Radijo ringe apie tai diskutuoja Lietuvos Šeimų sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius, socialinių mokslų daktarė, tarptautinės teisės tyrėja Laima Vaigė, Seimo nariai Jurgis Razma ir Remigijus Žemaitaitis. Išsakytus argumentus vertins Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros lektoranius Johanas Baltrimas.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.